Bez kategorii

Lasse Matthiessen i Maks Łapiński

Kolejna podróż muzyczna. Tym razem z Lasse Matthiessenem z Danii oraz Maksem Łapińskim z Polski. Melodyjność utworów Lassego i łagodna energia Maksa sprawią, że jeszcze długo po koncercie będziecie wspominać udział w nim jako coś naprawdę wyjątkowego!

Muzyka Lasse Matthiessena to połączenie prostoty i piękna. To również mieszanka mrocznych nastrojów z delikatnością. Twórczość artysty jest wypadkową folku, country, bluesa i muzyki ludowej. Niski, głęboki głos i piękne melodie to znak firmowy artysty. Na koncercie usłyszymy akustyczne piosenki umiejscowione między twórczością Boba Dylana i Nicka Drake’a. W dorobku ma cztery płyty. Lasse zagrał setki koncertów (zarówno solo jak i ze swoim zespołem) w takich krajach jak Niemcy, Francja, Austria, Hiszpania, USA, Norwegia i Holandia. W naszym kraju wystąpił na ważnych festiwalach takich jak Asymmetry Festival (Wrocław), Łódź Songwriters Festival (Łódź) czy Green Zoo Festival (Kraków).

Maks Łapiński Buy Generic Drugs Without Prescription , druga gwiazda tego wieczoru, czaruje głosem przy akompaniamencie subtelnych dźwięków gitary i fortepianu. Jego koncerty to wydarzenia, które trudno opisać – trzeba je przeżyć. Pochodzący z Kujawsko-Pomorskiego muzyk, tworzy nieustannie, od kiedy w wieku 9 lat, napisał swoją pierwszą piosenkę. Dziś jest tekściarzem, kompozytorem, instrumentalistą i wokalistą, którego twórczość w sierpniu 2020 roku doceniono na międzynarodowym festiwalu Carpathia Festival. Łapiński zdobył tam nagrodę Grand Prix, śpiewając swoją autorską piosenkę Lew. Maks Łapiński to zagorzały miłośnik improwizacji, muzyk obdarzony ogromną wrażliwością (nie tylko muzyczną) i optymizmem. Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą – materiał będzie bardzo osobisty, nieco romantyczny i naładowany pozytywną energią.

Data: 23 lipca 2021

Godzina: 19:30

Miejsce: Dom Muz, ul. Podmurna

Bilety: 15-20 zł tutaj

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email