Toruń

Fisz Emade Tworzywo

Graliście kiedyś w „Dwa ognie”? Jeśli nie, mamy dla Was bardzo miłe wiadomości! Już 7 sierpnia 2022 roku wyruszcie festiwalowymi śladami wprost do Amfiteatru Muzeum Etnograficznego w Toruniu, gdzie spotkacie kolejne koncertowe objawienie Artus Festivalu – grupę Fisz Emade Tworzywo!

Są jednym z najważniejszych zespołów polskiego rynku fonograficznego. Bezbłędnie opisują rzeczywistość, odżegnując się od spraw politycznych na rzecz komentarza społecznego. Najnowsza płyta grupy – „Ballady i protesty” z 2021 roku – jest spisem problemów współczesnego świata – od nieznajomości Bad Brains, po zrzucanie na kraje Trzeciego Świata ryzyka związanego z produkcją dóbr służących „luksusowym Panom”. Od 2001 roku wydali 10 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Jako pierwsi na tak wysokim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienia i teksty, nawiązując do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu, do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starając się, by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. W wersji koncertowej występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie, wsparci znakomitymi muzykami.

„OK Boomer, czy Ty w ogóle coś rozumiesz”? Jeśli tak, nastawcie uszy – z grupą Fisz Emade Tworzywo –  słyszymy się już 7 sierpnia 2022 roku o godz. 21:00. Nie może Was zabraknąć!

Partnerem głównym wydarzenia jest Województwo Kujawsko-Pomorskie.

Data: 07 sierpnia 2022

Godzina: 21:00

Miejsce: Amfiteatr Muzeum Etnograficznego

Bilety: 59 – 89 zł tutaj

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email