Toruń

Michał Wiśniewski akustycznie

Zapraszamy na na koncert MICHAŁ WIŚNIEWSKI Akustycznie cz. II. „Powiedz”, „A wszystko to…” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a także wiele innych, w wersjach akustycznych

Po bardzo dobrym przyjęciu przez publiczność pierwszej odsłony trasy akustycznej Michała Wiśniewskiego „A niech gadają” artysta postanowił ponownie zaprezentować się w odsłonie akustycznej.. Podczas koncertów będzie można usłyszeć największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…” czy „Zawsze z Tobą chciałbym być”, a także wiele innych, w wersjach akustycznych, na żywo! Dużą gratką dla fanów jest fakt, że pojawią się piosenki nie wykonywane do tej pory na koncertach! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych… Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie!

Na scenie Michałowi partneruje Ania Świątczak – wokalistka zespołu Ich Troje, która w sobie tylko znany sposób potrafi delikatnie otulić słuchaczy wyjątkowym głosem.

Data: 9 października 2022

Miejsce: Lizard King

Godzina: 19:00

Bilety: od 69 zł tutaj

🎫 BILET NORMALNY – uprawnia do uczestnictwa w koncercie.

🎫 BILET VIP BACKSTAGE PASS – miejsca siedzące na paterze (blisko sceny) – uprawnia do spotkania z Michałem po koncercie, a także do zrobienia pamiątkowego zdjęcia**.

🎫 BILET SPONSOR PACKAGE – (miejsca siedzące w I rzędzie przed sceną) – uprawnia do uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie do spotkania z Michałem i zrobienia wspólnego zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę wokalisty.

*Informacja o godzinie próby zespołu zostanie podana dzień przed wydarzeniem na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku

**Zdjęcie wykonuje obsługa zespołu. Fotografię można pobrać dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

RSS
Follow by Email