Włocławek

Gwiazdy polskiej sceny pojawią się we Włocławku już w ten piątek!

Nick Sinckler, nita i Majkel Kalcowski pojawią się we Włocławku już w najbliższy piątek po to, by wybrać najlepsze młode talenty, które przejdą do kolejnego etapu konkursu WŁOwimy Talenty. To ostatnie godziny na wysłanie zgłoszenia!

To druga edycja ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez włocławską fundację We are for U. Celem organizatorów jest danie platformy młodym (od 15 do 30 roku życia), utalentowanym osobom do zaprezentowania swoich pasji i talentów, oraz wsparcie merytoryczne w rozwoju kariery.

Pomagamy im odkryć swoje mocne strony i wznieść je na wyższy poziom. Łączymy ich z topowymi artystami, twórcami, choreografami.
I, przede wszystkim, promujemy je na większą skalę
– mówi Bartosz Durma, CEO fundacji We are for U. – To, co nas wyróżnia od innych konkursów, to merytoryczność. Poza nagrodami rzeczowymi, zapewniamy im właśnie wsparcie merytoryczne w świadomym budowaniu kariery. Bierzemy ich pod nasze skrzydła i łączymy z najlepszymi.

W tym roku jurorami przedsięwzięcia zostały znane postaci ze świata muzyki i showbiznesu. Są to:

Nick Sinckler – wokalista, twórca licznych utworów i uczestnik programów rozrywkowych. To właśnie jego głos słyszymy w intro “The Voice of Poland”, oraz co tydzień możemy obserwować jak wciela się w ikony muzyki w 19. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

nita – wokalistka i kompozytorka, której utwór “Wars” dotarł już do 2 milionów słuchaczy, a premierowy album “NITKI” bije rekordy słuchalności. Dzięki niemu pojawiła się na Billboardach Times Square w Nowym Jorku.

Majkel Kalcowski – w roli jurora pojawi się już po raz drugi. To jeden z najbardziej wszechstronnych tancerzy w Polsce, uczestnik 9. edycji programu You Can Dance. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy, który dziś tańczy na scenie i w teledyskach z największymi gwiazdami m.in. DODĄ, CLEO i Justyną Steczkowską.

16 listopada, podczas finałowej Gali Talentów, włocławskie Centrum Kultury “Browar B” zamieni się w magiczną przestrzeń pełną talentu i pasji. W wydarzeniu wezmą udział sławni artyści, znani influencerzy i osobowości z świata show biznesu. Taka inicjatywa zdarza się tylko raz w roku!

Formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów na stronie → wlowimytalenty.pl

oraz:

Facebook: WŁOwimy Talenty

Instagram: wlowimytalenty

TikTok: wlowimytalenty

Linkedin: Fundacja We are for U

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email