Bydgoszcz

Beata i Bajm

Beata i Bajm świętuje 45lecie! Zespół powstał w 1978 roku w Lublinie. W tym samym roku wystąpili w Toruniu na Młodzieżowym Konkursie Piosenki, gdzie zajęli piosenką „Piechotą do lata” miejsce w pierwszej dziesiątce. To otworzyło drogę do udziału w konkursie „Debiuty” na festiwalu w Opolu.

Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli. Trasa 45 lecia to muzyczna podróż przed dekady polskiej muzyki. Usłyszycie „ejtisowe” przeboje, rockowe hity lat 90-tych i romantyczne ballady, które wszyscy znamy i uwielbiamy.

„Co mi Panie dasz” czy „Józek nie daruje Ci tej nocy” to już hymny naszych czasów! A Bajm to nie tylko muzyka, to przede wszystkim spektakl z fantastyczną oprawa wizualną, która przeniesie Was do świata emocji i zabawy na ponad dwie godziny.

Brzmienie Bajmu i produkcja to zasługa współzałożyciela i twórcy sukcesu Bajmu, Andrzeja Pietrasa. A energia zespołu sprawi, że wstaniecie z miejsc i od pierwszych dźwięków wszyscy razem zaśpiewamy: JESTEŚ STEEEREM BIAŁYM ŻOŁNIERZEM… !!!

Data: 19 maja 2024

Miejsce: HSW Immobile Łuczniczka, Bydgoszcz

Godzina: 18:30

Bilety: od 90 zł tutaj

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email