Bydgoszcz

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow po raz pierwszy w Bydgoszczy z nowym albumem! Artystka zagra na plenerowej scenie Lloyda, podczas koncertu zaprezentuje materiał z albumu „Dziewczyna Pop”. 

Premierowy, pierwszy po przerwie singiel Darii Zawiałow, Fifi Hollywood, nad którym pracowała z Bartoszem Dziedzicem, stał się przebojem. Przerwa, nowe inspiracje, nowy producent = nowa energia. Kobieca, emocjonalna, zdecydowana, taka jest Daria na swoim najnowszym studyjnym albumie. Podczas koncertu artystka zaprezentuje przede wszystkim nowy materiał z ostatniego albumu, a także nowe aranżacje znanych już piosenek. Muzyce będzie towarzyszyć zespolona z nią oprawa wizualna.

Daria Zawiałow to niezwykle elektryzująca artystka i jeden z bardziej temperamentnych głosów na polskiej scenie muzycznej. W 2017 roku zadebiutowała albumem A kysz!, a dwa lata później wydała Helsinki. W 2021 roku singlami Kaonashi i Za krótki sen (z Dawidem Podsiadłą) zapowiedziała trzeci album studyjny Wojny i noce, który szybko zyskał status platynowej płyty.

Data: 5 lipca 2024

Miejsce: Fabryka Lloyda w Bydgoszczy

Godzina: otwarcie bram 18:00, koncert 20:30

Bilety: od 18 grudnia (12:00) tutaj

Przedsprzedaż – 119 zł 
I Pula – 129 zł 
II Pula – 149 zł 

*PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW RUSZA 18.12 (PONIEDZIAŁEK 12:00) NA PLATFORMIE BILETERKA.COM ORAZ GOINGAPP.COM 

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email