Bydgoszcz Toruń

Wystrzałowy jubileusz Varius Manx & Kasi Stankiewicz!

Zapraszamy Cię na niezwykłą muzyczną podróż w czasie i przestrzeni! Koncerty „90/35” to nie tylko kontynuacja niezapomnianych wydarzeń „90. – to się nie powtórzy!”, lecz także święto 35-lecia działalności kultowego zespołu Varius Manx! Lata 90. to okres, który na zawsze zmienił oblicze polskiej sceny muzycznej, obdarowując nas utworami, które wryły się głęboko w nasze serca.

Varius Manx to legenda, której wkład w kształtowanie polskiej muzyki jest nieoceniony. Od ponad trzech dekad nieprzerwanie dostarcza nam przebojów, takich jak „Piosenka księżycowa”, „Ruchome piaski” czy „Zamigotał świat”. Podczas koncertów „90/35” zespół postanowił odkryć nowe oblicze swojej twórczości, skupiając się na esencji swoich największych przebojów i zapraszając nas na wyjątkową podróż do lat 90.

Te wyjątkowe koncerty obiecują niezapomniane emocje, niespodzianki i wspaniałe wspomnienia dla wszystkich fanów muzyki. To doskonała okazja, aby na żywo usłyszeć wielkie hity, które definiowały polską scenę muzyczną lat 90., a także świętować niezwykłe 35-lecie działalności zespołu. Zarezerwuj już dziś swój bilet na koncerty Varius Manx & Kasi Stankiewicz i zanurz się w magicznej atmosferze lat 90.! Nie przegap szansy, by być częścią tej wyjątkowej muzycznej podróży!

Data: 13 października 2024

Filharmonia Pomorska

Godzina: 19:00

Bilety: tutaj

Data: 14 października 2024

CKK Jordanki

Godzina: 19:00

Bilety: tutaj

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email