Toruń

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec wystąpią w ramach Artus Festival w najnowszym programie – „ARIACI”. Badania dowodzą https://becejprevoz.com/buchstabe-a/index.html , że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będą Państwo mieli to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to nie tylko klasyka sceny rozrywkowej, ale także niezmienne źródło odkrywczego spojrzenia na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnego podejścia do wyzwań codzienności i pokazania sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność – w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności!

W czasie wizyty w Toruniu możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Wydarzenie odbywa się na Kujawach i Pomorzu.

Regulamin Organizacji Wydarzeń Artystycznych i Najmów w Czasie Epidemii

Zespół tworzy trójka aktorów: Joanna KołaczkowskaTomasz Majer oraz Dariusz Kamys i pianista Łukasz Pietsch, w czasie październikowego występu towarzyszyć będzie im dodatkowo Czesław Jakubiec. Gdy wchodzą razem na scenę budują niesamowitą chemię i już na pierwszy rzut oka widać, że nie tylko potrafią rozbawić publiczność do łez, ale także sami świetnie się ze sobą bawią!

Data: 31 lipca 2021

Godzina: 21:00

Miejsce: Amfiteatr Muzeum Etnograficznego

Bilety: 80 zł/ 90 zł tutaj

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email