19. Tofifest Toruń

Paulina Przybysz i „Music. The Superpower”

Galę zamknięcia 19. MFF Tofifest. uświetni autorski koncert jednej z najciekawszych współczesnych artystek sceny muzycznej, Pauliny Przybysz. Jej „Music. The Superpower” to hołd oddany kinu i artystom. Ze sceny na Jordankach usłyszymy utwory takich wykonawców jak Etta James, John Lennon czy Joy Division. W wykonaniu niektórych wspomoże ją gość specjalny – wybitny wokalista Stanisław Soyka.

Paulina Przybysz obdarzona jest wyjątkową rozpoznawalną barwą głosu, a jej zainteresowania muzyczne wykraczają daleko poza przyjęte w Polsce standardy. Artystka od lat popularyzuje r’n’b i soul, od których zaczynała w zespole Sistars, założonym wspólnie z siostrą Natalią. Ich kawałki „Spadaj”, „Synu”, Skąd ja cię mam” czy „Freedom” przysporzyły im popularności, a także nagród i wyróżnień.

W swojej solowej działalności Paulina Przybysz kontynuuje swoją drogę twórczą, uzupełniając ją o nowe obszary – hip-hop, rap czy muzykę filmową. Wyjątkowy koncert „Music. The Superpower”, przygotowany specjalnie na 18. MFF Tofifest. Kujawy i Pomorze, pokaże, z jak wszechstronną artystką mamy do czynienia. Dla Pauliny Przybysz będzie on również szansą podzielenia się z odbiorcami swoją filozofią życiową i refleksjami na temat sztuki i roli artysty we współczesnym świecie.

–  Artyści, którzy potrafią swoją muzyką wyzwalać endorfiny, łzy, dreszcze i podniecenie, ale też nieść poglądy i historie, mają w rękach wielką moc. Niczym herosi wychodzą na scenę, żeby brzmieniem, słowem i emocjonalną frazą uratować nas od przyziemności. Rzecz w tym, że kiedy światła gasną i zdejmują kostium superbohaterów, ich życie weryfikuje, czy zrealizowane marzenia bezwzględnie przynoszą spełnienie i szczęście. Świat filmu obdarował nas wieloma niesamowitymi obrazami historii z życia naszych idoli – mówi Paulina Przybysz. – Chcę https://www.intercultural-reflections.de/character-a/index.html , żebyście słuchali Państwo koncertu uwrażliwieni nie tylko na piosenkę, ale na artystę z krwi i kości – dodaje.

Koncert odbędzie się 3 lipca 2021 o godz. 19.00 w CKK Jordanki w Toruniu po gali zamknięcia 19. MFF Tofifest. Bilety w cenie 60 zł do nabycia na stronie tofifest.pl .

Tegoroczny Festiwal odbędzie się od 30 czerwca do 4 jak zawsze w Toruniu. Jedno się nie zmieni: MFF Tofifiest będzie jak co roku wielką ucztą dla kinomanów, zarówno tych, którzy w październiku odwiedzą Toruń.

Data: 4 lipca 2021

Godzina: 19:00

Miejsce: CKK Jordanki

Bilety: 60 zł tutaj od 9 czerwca 2021

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email