Wywiady

Sandra S – „Ja działam na spontanie”

Sandra S pojawiła się niespodziewanie na polskim rynku muzycznym. Jej debiutancki singiel pt. „Big Klamoty” odbił się szerokim echem w kraju. Porównywana jest do Cardi B. A jak jest naprawdę? Zapraszam do rozmowy.

Dzień Dobry Sandro. Dziękuję Ci serdecznie, że zgodziłaś się na rozmowę z Wyspą Kultury.

 • Skąd miłość do muzyki?

Moja miłość do muzyki została wrodzona przez mojego tatę Marka. To on wprowadził mnie w ten świat i dzięki niemu kocham śpiewać 🙂

 • Skąd czerpiesz inspiracje?

Inspirację czerpie z moich życiowych doświadczeń. Każda z piosenek o których śpiewam jest autentyczna. Jest o mnie.

 • Jakie jest Twoje motto życiowe?

Mam dwa motta życiowe.

„Jeśli chcesz uniknąć krytyki, nic nie rób, nic nie mów, bądź nikim”. -Elbert Hubbard

 • Jaki jest Twój wymarzony duet?

Moim marzeniem jest zaśpiewać w duecie z moim tatą.

 • Skąd inspiracja do „Big Klamotów”?

Inspiracja wzięła się z tego, że mam bardzo duże piersi. Klamoty się zrymowały i miały być kontrowersyjnie. No i tak jakoś wyszło. (śmiech)

 • Czy spodziewałaś się takiej popularności?

Generalnie wiem o tym, że popularność moja będzie bardzo duża. Aczkolwiek jestem kobietą kontrowersyjną z mega talentem muzycznym.

 • Czy uważasz, że ta piosenka ma potencjał do wzmacniania w kobietach poczucia własnej wartości?

Jeśli chodzi o bimbały, to piosenka po prostu na rozbujanie towarzystwa z odrobiną humoru oraz kontrowersji, a każda kobieta powinna mieć poczucie własnej wartości. Mam nadzieję, że Profesor, który robił moje klamoty będzie miał uśmiech na twarzy, gdy będzie jej słuchał. Jednak to jest jego dzieło, z którego jestem mega zadowolona. Lecz nie ukrywam, że w mojej głowie jest niedosyt na jeszcze większy biust.

 • Z kim pracujesz przy projekcie i jak to się w ogóle zaczęło?

Generalnie nie znając się na tym co z czym, itd. Po prostu spojrzałam pod moim ulubionym klipem na osobę, która ją stworzyła i poprosiłam o wykonanie czegoś dla mnie. Między nami współpraca się rozwinęła i delikatnie zdradzę, że działamy nad 2 albumem. Ponieważ pierwszy jest już zakończony. Drugi będzie bardziej kontrowersyjny i szalony tak jak ja.

 • Gdzie widzisz siebie za parę lat?

Hmmm… ciężko mi powiedzieć z tego względu, iż świat nasz całkowicie się zmienił i lepiej nic nie planować. Jest jedna rzecz, o której musicie wiedzieć. Ja działam na spontanie. Wszystko jest spontaniczne z mojego życia, które również takie jest kolorowe i mega szalone.

 • Kiedy nowe piosenki?

Nowe piosenki? Hmmm… Tak jak mówiłam wcześniej jest już drugi album rozpoczęty. Pomału puszczamy w świat kolejne piosenki. Przecież jestem tajemniczą Sandrą $. Lecz skrycie powiem, że jak to wszystko wybuchnie będzie z tego wielki ogień, który rozpali każdą osobę do pozytywnych działań i mam nadzieję, że obiektywnie spojrzycie na moją muzykę. Ponieważ moje życie jest prywatne i żyje tak jak ja tego chcę.

 • Co powiedziałabyś 18-letniej Sandrze gdybyś mogła?

Jako 18-letnia Sandra też śpiewałam. Co bym powiedziałą? Żeby robiła to co robi i nie zmieniała nic.

 • Jaka jest prywatnie Sandra?

Sandra prywatnie jest kobietą o ogromnym sercu. Jest wrażliwa, pozbawiona uczuć do mężczyzn, dlatego że dużo razy została zdradzona. Jedynym mężczyzną w moim życiu, którego kocham to mój tata. Sandra też jest osobą bardzo ukrytą. Potrafi dobrze grać aktorsko, manipulować ludźmi. Sandra potrafi pomagać ludziom, na tym świecie są zazdrosne osoby. Ja nikomu niczego nie zazdroszczę. Każdemu życzę jak najlepiej. Gdybym mogła pomóc to bym pomogła. Sandra jest oczywiście mega zakręcona.

 • Jakie są dla Ciebie wyzwania i do czego dążysz?

Nagrywając płytę chciałam, by mieć ją dla siebie. Jest to w jakimś rodzaju pamiątka. Wyszło tak jak wyszło. Postanowiłam ciągnąć to dalej. Mam nadzieję, że rozwalę ten nasz świat. (śmiech). Nie w dosłownym znaczeniu, ale będzie nam się dobrze żyło. I zaistnieje na muzycznym świecie. Jednym z moich marzeń jest wystąpienie w Konkursie Piosenki Eurowizji.

 • Czy chciałabyś wyprowadzić się z kujawsko-pomorskiego, jeśli tak to dokąd?

Jestem sentymentalnie związana z rodziną. A dokąd chciałabym wyjechać? Kompletnie nie mam pojęcia.

 • Czy chciałabyś przekazać coś od siebie czytelnikom?

Dużo rzeczy chciałabym przekazać. Najważniejszymi rzeczami jakie chciałabym przekazać to, że warto podążać za marzeniami i że każda dziewczyna ma wierzyć w siebie!

Dziękuję Ci serdecznie za rozmowę

Dziękuję również za rozmowę.

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email