Toruń

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska o wydarzeniu:

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać. Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis”.

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów. Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest Wam dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Data: 4 września 2021

Miejsce: Arena Toruń

Bilety: od 69 zł tutaj

Godzina: 19:30 (wejście od 18:00)

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

– pomiar temperatury ciała przy wejściu do hali Arena Toruń

– dezynfekcja rąk,

– obowiązkowa maseczka zakrywająca usta i nos,

– zachowanie dystansu 1,5 m pomiędzy uczestnikami w kolejkach,

–  oświadczenie uczestnika koncertu (do pobrania : https://bit.ly/3wlizlh)

W celu usprawnienia procedury wejścia na teren imprezy masowej ,prosimy o wcześniejsze wypełnienie, podpisanie i dostarczenie oświadczenia w dniu koncertu przy wejściu do Hali Arena Toruń.

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email