Bydgoszcz

Hej, ludzie, idą święta!

Varius Manx & Kasia Stankiewicz przygotowali na czas Świąt Bożego Narodzenia niepowtarzalny koncert kolęd  i pastorałek, okraszony największymi przebojami zespołu. Poczuj wyjątkowy klimat i magię świąt podczas koncertów „Hej, ludzie, idą święta!”.

Na niecodzienny charakter występu składa się niepowtarzalny głos Kasi w towarzystwie znakomitych muzyków Varius Manx, którzy wzięli na warsztat najpiękniejsze kolędy i pastorałki. W ten sposób powstał niezwykły projekt, który sprawia, że koncert staje się prawdziwą ucztą muzyczną dla każdego słuchacza.

W repertuarze usłyszymy najpopularniejsze, ciepłe i pełne uroku utwory, takie jak m.in. „Gdy śliczna Panna”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Anioł Pasterzom mówił”, „Jezus Malusieńki”, a także te mniej znane, jak np. „A Cradle in Bethlehem”.

Podczas koncertu usłyszymy również ponadczasowe przeboje Varius Manx, m.in. „Pocałuj noc”, „Piosenka księżycowa”, „Elf”, „Orła cień” i innych.

Varius Manx & Kasia Stankiewicz zapraszają na koncerty kolędowe „Hej, ludzie, idą święta!”. Odkryj magię świąt w towarzystwie niepowtarzalnego brzmienia zespołu, który wykona zarówno kolędy, jak i największe przeboje. To niecodzienny koncert, który rozgrzeje serca każdego słuchacza!

Data: 6 stycznia 2024

Godzina: 18:00

Miejsce: Opera Nova w Bydgoszczy

Bilety: od 100 zł tutaj

Please follow and like us:
Pin Share

Similar Posts

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
RSS
Follow by Email